درباره ما                                                                                    تماس با ما:  A (021) 66485972 - 66972291

 

   پرسش‎هاي متداول:


  هدف از راه اندازي اين سايت چيست؟
  تفاوت شارژ در مركز شما با شارژ توسط ساير شارژكاران چيست؟
  چرا قيمت شارژ در بعضي فروشگاه‎ها پايين‎تر از شارژ در مركز شماست؟
  شرايط گارانتي شما چگونه است؟
  در هر كارتريج چند گرم تونر (پودر شارژ) مي‎ريزيد؟
 
يك دستگاه پرينتر اچ پي 3600 دارم، كارتريج قرمز آن را با هزينه نسبتاً پاييني شارژ كرده‎اند. اكنون پس از حدود 100 برگ پرينت خال‎ها و لكه‎هاي قرمز رنگ به صورت نامنظم روي كاغـذ پرينت شده ديده مي‎شود. علت چيست و آيا شمـا مي‎توانيد اين مشكل را برطرف كنيد؟
 
چرا شما كارتريج شارژ شده توسط سايرين را جهت شارژ نمي‎پذيريد؟
  براي شارژ كارتريج چه مارك تونري را پيشنهاد مي‎كنيد و آيا شما فروش تونر هم داريد؟
  آيا شما كارتريج پرينترهاي جوهرافشان و ليزري معمولي (مثل 1005 يا 2015) را شارژ مي‎كنيد؟
  آيا شما در زمينه فروش پرينتر فعاليت داريد؟
  منظور از شارژ درام كيت در مدلهاي مختلف چيست و آيا داخل درام كيت هم پودري براي شارژ مي‎ريزيد؟
 

 

هدف از راه اندازي اين سايت چيست؟
كيفيت و سرعت چاپ پرينترهاي ليزري رنگي در مقايسه با گذشته بسيار بالاتر است. همچنين اين دستگاه‎ها به مقدار قابل ملاحظه‎اي ارزانتر، سبكتر و كوچكتر شده و امروزه مي‎توانند به عنوان جايگزين مناسب پرينترهاي ليزري مشكي و جوهرافشان به كار روند (البته نه در همه موارد). به همين دليل شاهد گسترش روزافزون اين چاپگرها در ادارات، شركتها، دفاتر، منازل و . . . هستيم.

 اما اطلاعات و دانش فني كاربران و تعميركاران، همزمان با گسترش سريع چاپگرها زياد نشده و در اين زمينه خلأ نسبي وجود دارد. مثلاً بسياري از كاربران هنگام خريد، چاپگري را انتخاب مي‎كنند كه متناسب با نيازشان نيست. خريداري پرينتر نسبتاً ضعيف (و ارزان قيمت) براي پرينت در حجم زياد و يا پرينتر پرقدرت و گران براي پرينت در حجم كم يك نمونه است. همچنين اكثر كاربران هنگام انتخاب و خريد پرينتر اطلاعات دقيقي در مورد آن ندارند (مثل سرعت چاپ، رزولوشن، تعداد برگي كه كارتريج‎هاي چاپگر پرينت مي‎كند).

هدف از راه‎اندازي اين سايت در درجه اول كمكي هر چند كوچك به پر كردن اين خلأ با ارائه اطلاعات اوليه پرينترها و ظرفيت كارتريج‎ها و نحوه نگهداري چاپگر و در درجه دوم آشنايي با خدمات اين مركز و توضيح بيشتر در مورد آنهاست. اين اطلاعات و توضيحات، حاصل تجربيات ما از نيازهاي مشتريانمان در چند سال اخير است و سعي شده پاسخ پرسشهاي متداول در تماس‎هاي تلفني يا مراجعات حضوري را تا حد امكان در اين سايت بگنجانيم.

 

 

تفاوت شارژ در مركز شما با شارژ توسط ساير شارژكاران چيست؟
اين تفاوتها چند دسته است:
1- مهمترين تفاوت در اين است كه دستگاه پرينتر كليه كارتريج‎هايي كه شارژ مي‎كنيم در مركز موجود است و كارتريج‎هاي شارژ شده را تست نموده و مشتري مي‎تواند قبل از دريافت كارتريج، نمونه پرينت و كيفيت آن را ببيند. بنابر اين اگر پرينتري را موجود نداشته باشيم كارتريج آن مدل را شارژ نمي‎كنيم.
2-كيفيت چاپ كارتريج شارژ شده مشابه كارتريج فابريك است.
3-تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد.
4- كارتريج‎هاي شارژ شده تا پايان عمر پرينتشان با كيفيت اوليه پرينت مي‎كنند و از خال‎دار يا لكه‎دار شدن كاغذ (به واسطه پاشيدن پودر تونر) خبري نيست.

 

 

چرا قيمت شارژ در بعضي فروشگاه‎ها پايين‎تر از شارژ در مركز شماست؟
با توجه به اينكه پودر تونر، اصلي‎ترين پارامتر در تعيين كيفيت و قيمت شارژ است، پودر بكار رفته براي شارژ ليزر رنگي در اين مركز، پودر درجه يك آمريكايي است. بديهي است استفاده از پودرهاي يونيورسال چيني يا كره‎اي باعث شارژ با قيمت پايين‎تر (و البته كيفيت پايين‎تر) مي‎شود، بنابر اين اگر به دنبال پايين‎ترين قيمت شارژ (و طبيعتاً كيفيت و احتمالاً پرينت با تعداد برگ كمتر) هستيد به سراغ ما نياييد.

 

 

شرايط گارانتي شما چگونه است؟
تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد، با همان كيفيت اصلي.

 

 

در هر كارتريج چند گرم تونر (پودر شارژ) مي‎ريزيد؟
در پاسخ به اين پرسش متداول كه از سوي كاربران پرسيده مي‎شود بايد گفت خروجي تونرهاي مختلف بسيار متفاوت است. خروجي تـونـرهاي معلق (گـَردي) بالاتر از تونرهاي چگال است. مثلاً تعداد برگ پرينت 100 گرم تونر درجه يك ممكن است معادل تعداد برگ پرينت 155 گرم تونر درجه 3 باشد. بديهي است در اين حالت قيمت 100گرم تونر نوع اول از 155 گرم تونر نوع دوم بيشتر است.
نتيجه‎گيري: با توجه به كيفيت تونر، وزن تونر نمي‎تواند ملاك شارژ قرار گيرد و به همين دليل مبناي شارژ ما تعداد برگ پرينت معادل فابريك است.

 

 

يك دستگاه پرينتر 3600 HP دارم كه كارتريج قرمز آن را با هزينه نسبتاً پاييني شارژ كرده‎اند. اكنون پس از حدود 100 برگ پرينت خال‎ها و لكه‎هاي قرمز رنگ به صورت نامنظم روي كاغذ پرينت شده ديده مي‎شود. علت چيست و آيا شما مي‎توانيد اين مشكل را برطرف كنيد؟
براي شارژ خوب با كيفيت اوريجينال سه شرط لازم است: اول تونر درجه يك. دوم تخصص لازم براي شارژ و سوم ابزارهاي مخصوص اين كار. چنانچه هر يك از اين سه عامل موجود نباشد مشكل فوق پيش مي‎آيد. تنها شرط ما براي پذيرش كارتريج جهت شارژ اين است كه كارتريج، شارژ نشده و دستكاري نشده باشد.

 

 

چرا شما كارتريج شارژ شده توسط سايرين را جهت شارژ نمي‎پذيريد؟
كارتريج پرينترهاي ليزري رنگي بسيار ظريف و حساس هستند. يك عامل مهم در شارژ خوب، روش صحيح باز و بسته كردن كارتريج و داشتن ابزارهاي لازم براي اين كار است. بديهي است عدم مهارت كافي در اين زمينه و استفاده از ابزارهاي عمومي (مثل انبردست، پيچ‎گوشتي و چكش) به جاي ابزارهاي تخصصي و احياناً ضربه زدن بي‎مورد، باعث خرابي كارتريج مي‎شود. توجه داشته باشيد كه روش شارژ كارتريج يك كار سليقه‎اي نيست بلكه يك كار علمي است. از اين توضيحات نتيجه مي‎گيريم چنانچه يك كارتريج به شكل صحيح باز نشده باشد از تنظيم خارج شده و از لحاظ ما خراب محسوب مي‎شود و چون يكي از شرايط اصلي ما گارانتي كارتريج شارژ شده است از پذيرش كارتريج احتمالاً معيوب معذوريم.

 

 

براي شارژ كارتريج چه مارك تونري را پيشنهاد مي‎كنيد و آيا شما فروش تونر هم داريد؟
تونرهاي مصرفي ما در بازار ايران موجود نيست و در زمينه فروش تونر فعاليت نداريم.

 

 

آيا شما كارتريج پرينترهاي جوهرافشان و ليزري معمولي (مثل 1005 يا 2015) را شارژ مي‎كنيد؟
خير. زمينه فعاليت اين مركز صرفاً شارژ كارتريج پرينترهاي ليزري رنگي است اما مي‎توانيد آموزش شارژ كارتريج پرينترهاي ليزري را در اينجا ملاحظه نماييد.

 

 

آيا شما در زمينه فروش پرينتر فعاليت داريد؟
خير، در زمينه فـروش پرينتـر فعاليت نداريم. مشخصات پرينتـرهاي ليـزري رنگي را صرفاً جهـت اطلاع رساني در سايت قرار داده‎ايم.

 

 

منظور از شارژ درام كيت در مدلهاي 1500 - 2500 - 2840 - 2820 - 2550 چيست و آيا داخل درام كيت هم پودري براي شارژ مي‎ريزيد؟
منظور از شارژ درام كيت تعويض كليه قطعات متحرك آن و خالي كردن تونر سوخته داخل آن است و داخل آن پودر شارژ نمي‎ريزيم. فقط جهت تشابه اسمي به "شارژ كارتريج" از عبارت "شارژ درام كيت" استفاده مي‎كنيم.

 

  خدمات ما
     شارژ كارتريج ليزري رنگي
    خريد كارتريج مصرف شده ليزر رنگي
     فروش چيپ HP و سامسونگ
     CD تعمير پرينترهاي ليزري
     ريست كننده چيپ سامسونگ

     خدمات چاپ ليزري رنگي 

  مقايسه شارژ حرفه‎اي و غير حرفه‎اي
  مشخصات پرينترهاي ليزري رنگي
  جدول مقايسه پرينترهاي ليزري رنگي
  هزينه هر برگ پرينت ليزري رنگي
  راهنماي خريد پرينتر
  نكات مهم هنگام استفاده از ليزر رنگي
  كنتور پرينترها
  ظرفيت و شماره فني كارتريج‎ها
  دانلود درايور پرينترهاي HP
  پرسشهاي متداول
  لينك به سايت‎هاي ديگر
  تماس با ما
  درباره ما
  آموزش شارژ كارتريج ليزري (جديد)


 

 

 

 

visitors on myspace
 

تماس با ما

در باره ما